قیمت فروش رنگ اپوکسی فرازپیشه برای مخازن آب

.قیمت رنگ اپوکسی فراز پیشه که برای پوشش و حفاظت از بخش داخلی مخازن آب آشامیدنی مورد استفاده قرار می گیرد را می توان از مراکز فروش آنلاین انواع رنگ صنعتی به صورت روزانه استعلام نمود.

بهداشت و سلامت آب آشامیدنی در تسویه خانه های شهری و روستایی امری بسیار مهم است که همواره مورد توجه مسئولان وزارت نیرو و اداره های آب و فاضلاب سراسر کشور بوده است.

جدا از بهداشت آب محافظت از قطعات و مخازن نگهداری آب آشامیدنی در برابر اکسیده شدن و رطوبت و همچنین افزایش طول عمر این مخازن و لوله های انتقال آب یگ ضرورت انکار نا پذیر است.

افزایش طول عمر مخازن و خطوط لوله باعث پایین آمدن هزینه های نگهرای و انتقال آب در دراز مدت شده و از لحاظ اقتصادی و صرفه جویی در مصرف آب بسیار مهم و کلیدی است‌.

ترکیب رنگ مخصوص مخازن آب آشامیدنی از رزین اپوکسی با سخت کننده پلی آمین است که این سخت کننده باید بهداشتی باشد تا به تمیزی آب آشامیدنی صدمه وارد نکند.

رزین اپوکسی چسبندگی بالایی بر روی انواع سطوح فلزی و بتنی دارد از این رو هم باعث محافظت از دیواره داخلی مخازن از رطوبت وآب می شود و هم از آب آشامیدنی محافظت می کند.

 

قیمت فروش رنگ اپوکسی مخازن آب

قیمت رنگ اپوکسی برای پوشش داخلی مخازن

قیمت رنگ اپوکسی ای که برای پوشش و حفاظت از بخش داخلی مخازن آب آشامیدنی مورد استفاده قرار می گیرد را می توان از مراکز فروش آنلاین انواع رنگ صنعتی به صورت روزانه استعلام نمود.

مراکز فروش آنلاین رنگ های صنعتی را می توان در دسترس ترین منابع برای استعلام قیمت و دریافت اطلاعات مصولات برشمرد که در هر ساعت از شبانه روز و در هر مکان قابل دسترسی است.

هم می توان از صفحات سایت های اینترنتی و شبکه های اجتماعی قیمت انواع محصولات را بدست آورد و هم از طریق راه های ارتباطی که در این سایت ها و شبکه ها وجود دارد با کارشناسان مراکز فروش به طور مستقیم صحبت کرد و اطلاعات لازم را جهت انتخاب محصول کسب کرد.

برای استعلام قیمت محصولات پوششی محافظتی باید اول به این نکته توجه کرد که چه نوع محصول پوششی برای حافظت از یطوح مورد استفاده ما مناسب است.

مقلا برای مخازن نگهداری آب که از رنگ اپوکسی استفاده می شود این رنگ اپوکسی باید مخصوص مخازن آب و از لحاظ بهداشتی مناسب باشد.

همچنین در برابر اسی  ها و باز های ضعیف ماومت بالایی داشته باشد و از همه مهمتر مقاومت بالایی در برابر رطوبت و آب داشته باشد.

همانطور که همه ما میدانیم رطوبت باعث اکسیده شدن سطوح فلزی می شود که اصطلاحا زنگ زدگی نامیده می شود.

این زنگ ضدگی در فلزات در طول زمان باعث از بین رفتن فلز شده و در سطوح سوراخ های بزرگ و کوچک ایجاد می کند.

این از بین رفتگی در مخازن فلزی نگهداری آب باعث پایین آمدن عمر این نوع مخازن می شود و هزینه تعمیر و نگهداری زیادی به مصرف کننده وارد می کند.

برای جدوگیری از این هزینه ها و افزایش طول عمر مخازن از پوشش های صنعتی محافظتی استفاده می شود.

قیمت-رنگ-اپوکسی برای پوشش داخلی مخازن

فروش رنگ اپوکسی مخصوص مخازن آب آشامیدنی

امروزه فروش محصولات رنگ و رزین های صنعتی که در صنایع مختلف کاربرد دارد بسیار رو به افزایش است.

افزایش تولید کنندگان در بخش های مختلف تولید و همچنین زیاد شدن جمعیت هم باعث می شود که استفاده از پوشش های محافظتی هم بیشتر شود.

پوشش های محافظتی برای افزایش طول عمر محصولات و سازه های ما بسیار مهم هستند از این رو استفاده آنها بسیار به صرفه تر است تا هزینه تعمیر و یا تعویض ای محصولات و یا سازه ها که در مواردی بسیار زیاد می باشند.

پوشش های محافظتی در سطوح محتلف متفاوت هستند و برای محصولات مختلف، شرایط آب و هوایی مختلف و محیط های کاری مختلف پوشش های محافظتی مختلفی هم وجود دارد.

به طور مثال نوع پوشش برای محافظت از مخازن آب آشامیدنی و لوله های عبوری این اب باید به نکات زیادی توجه شود که مهمترین این نکات، حفظ سلامت آب است.

یعنی باید از رنگی استفاده شود که در مجاورت با آب تولید مواد سمی نکرده و همچنی بو و مزه آب را در مجاورت خود تغییر ندهد.

چسبندگی این موع رنگ به سطوح مختلف هم بسیار مهم است که اگر این چسبندگی کم باشد رنگ پوسته شده و داخل آب می ریزد و سطح مخزت در مجاورت آب قرار گرفته و از بین می رود‌.

فروش رنگ اپوکسی مخصوص مخازن آب آشامیدنی

چگونگی اجرای پوشش و رنگ اپوکسی مخازن آب

ابتدا باید فضای داخلی مخازن آب آشامیدنی را از هر گونه کثیفی و لکه پاک کرد و سطح داخلی را خوب تمیز کرده و از لکه های مختلف چربی و روغن پاک کرد.

بعد از تمیزی سطوح داخلی از آلودگی باید برای اینه سطح دو باره آلوده نشود سریع پوشش محافظتی را روی آن اجرا کرد.

پوشش های اپوکسی برای مخازن آب آشامیدنی دو جزئی هستند و ابتدا باید رنگ را خوب هم زد و سپس تینر مخصوص را به رنگ اضافه کرد تا رقیق شده و آماده استفاده قرار گیرد.

میزان استفاده تینر به عوامل مختلف بستگی دارد که از جمله آن می توان به شرایط محیطی و همچنی شرایط آب و هوایی محل رنگ آمیزی اشاره کرد.

سپس مخلوط رنگ وتینر را بر روی سطح اعمال می کنیم این اعمال می تواند به وسیله فرچه و یا غلطک باشد و یا سیستم های پاششی مانند پیشتوله و اسپری باشد.

برای سطوح خارجی مخازن آب آشامیدنی هم می توان از رنگ های مختلف استفاده کردکه هم در برابر شرایط جوی و هم تابش نور خورشید و سایر عوامل خورنده محافظت شود.

چگونگی اجرای پوشش و رنگ اپوکسی مخازن آب

قیمت رنگ اپوکسی صبا ویژه مخازن

شرکت رنگ صبا با نام کامل صبا شیمی آریا از سال ۱۳۸۳ در زمینه تولید رنگ و پلیمر فعالیت خود را آغاز نموده است.

این شرکت همچنین در زمینه اجرای نقاشی و پوشش های مختلف صنعتی و ترافیکی فعالیت دارد و با نحوه صحیص پوشش دهی باعث افزایش راندمان و طول عمر پوشش های محافظتی می شود.

پوشش دهی مناسب و با اصول علمی شاید یکی از کمبود های کشور ما در صنایع پوشش باشد و خیلی از موارد پوشش دهی بدون مطالعه دقیق پوشش و جسم صورت می گیرد از این رو راندمان کار بسیار پایین آمده و پوشش آن طور که باید و شاید جواب دهی ندارد.

در مخازن آبی هم باید نحوه پوشش دهی و استفاده از رنگ مورد توجه ویژه قرار گیرد تا طول عمر مخازن چه فلزی و چه بتنی بالا رود و مدت زمان استفاده از این مخازن هم با کمترین هزینه تعمییر و نگهداری بالا رود.

از این رو خیلی از شرکت های سازنده رنگ و محصولات محافظتی برای بهتر شدن راندمان محصولات خود اجرای صحیح پوشش های محافظتی خود را به عهده می گیرند تا هم از پوشش دهی مناسب اطمینان حاصل کنند و هم حد اکثر رضایت مصرف کننده را از محصولات خود بدست بیاورند.

قیمت رنگ اپوکسی صبا ویژه مخازن

خرید آنلاین رنگ اپوکسی تانکر

تانکر های حمل مواد مختلف اعم از آشامیدنی و شیمیایی برای محافظت احتیاج به پوشش محافظ مخصوص به خود متناسب با نوع ماده حمل کننده دارد.

مثلا برای حمل مواد آشامیدنی بهداشت و سلامت مایع آشامیدنی اهمیت بسیار زیادی دارد در حالی که برای حمل مواد شیمیایی و نفتی باید محافظت از خوردگی و عدم حلال پذیری رنگ و پوشش در برابر این مواد مورد توجه قرار گیرد.

این گونه پوشش ها انواع مختلف دارند که می توان آنها را به صورت های گوناگون از بازار فروش رنگ و پوشش های صنعتی تهیه کرد.

یکی از راه های ساده خرید انواع پوشش های صنعتی مراجعه به اینترنت و استفاده از خرید به صورت آن لاین هست که معمولا از دو راه سایت های اینترنتی و شبکه های اجتماعی صورت می گیرد.

مراجه به سایت های اینترنتی می تواند اطلاعات بسیار زیادی را به ما در زمینه های مختلف از انواع پوشش های محافظتی بدهد و همچنین نحوه استفاده و پوشش دهی مناسب را به ما آموزش دهد.

هرچند آموزش به شیوه مطالعه ممکن است مفید باشد اما مهارت و تخصص لازم در انواع پوشش دهی یکی از عوامل تاثیر گذار در پوشش صحیح بوده و باعث افزایش راندمان و طول عمر محصولات حفاظتی می شود.

خرید آنلاین رنگ اپوکسی تانکر

فروش رنگ اپوکسی در مشهد

گستره پوشش های محافظتی بسیار زیاد است و از انواع مختلف با فرمول های متفاوت برای سطوح مختلف و در شرایط جوی و آب و هوایی مختلف طراحی شده اند.

همانطور که پیشتر گفته شد انتخاب مناسب نوع پوشش برای محافظت می تواند باعث افزایش طول عمر و راندمان قطعات شود.

یک گروه از پوشش های محافظتی رزین های اپوکسی هستند که این رزین ها در صنایع مختلف کاربرد بسیار زیادی دارند.

رزین اپوکسی در پوشش های ساختمانی و صنعتی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از پر کاربرد ترین از انواع پوشش های  محافظتی است که در ایران تولید می شود.

ترکیبات رزین اپوکسی با دو سخت کننده پلی آمین و پلی آمید برای مصارف گوناگون و سطوح مختلف بسیار پر کاربرد است.

در شهر های بزرگ صنعتی ایران از این مدل پوشش های محافظتی بسیار استفاده می شود.

استان خراسان رضوی و شهرستان مشهد یکی از کلان شهر های ایران است که با وجود حرم مطهر امام رضا (ع) آن را به پر رفت و آمد ترین شهر  ایران برای مسافران و زوار تبدیل کرده است.

از این رو استفاده از پوشش های محافظتی برای هتل ها و معابر عمومی تبدیل به یک ضرورت بزرگ در این شهر شده است.

پوشش های محافظتی در شهر مشهد را می توان از انواع نمایندگی های فروش در این شهر یا از طریف فروشگاه های آنلاین خریداری نمود و با بکار بست.

 

فروش رنگ اپوکسی در مشهد

بررسی قیمت رنگ اپوکسی لوله در بازار

همانطور که گفته شد رنگ های اپوکسی یکی از پر کاربرد ترین انواع رنگ در بازار پوشش های محافظتی هستند ولی این پر کاربردی دلیل اینه بتوان همه جا از پوشش های اموکسی استفاده کرد نیست و باید به محل پوشش و نوع آن دقت شود.

لوله های انتقال یکی از مواردی هستند که باید از آنها در برابر عوامل خارجی مانند ضربه و خوردگی محافظت شود که این عوامل می توانند هم از داخل لوله و هم از خارج آن به جداره لوله خسارت وارد کنند.

در انتخاب برای پوشش های محافظتی از لوله ها باید به این موارد دقت شود که از داخل آنها چه نوع متده ای عبور داده خواهد شد.

مثلا اگر برای انتقال خطوط آب آشامیدنی از لوله استفاده می شود برای پوشش دهی سطوح داخلی آن رعایت بهداشت و اصول بهداشتی و همچنین مقاومت بالا در برالر رطوبت بسیار اهمیت پیدا می کند.

ول اگر برای پوشش دهی خطوط انتقال مواد نفتی بخواهیم استفاده کنیم باید اولین مورد آن عدم حلال پذیری توسط مواد نفتی باشد و از پوششی استفاده شود که در برابر مواد نفتی مقاوم بوده و در این مواد حل نشود.

به طور کلی قیمت پوشش های محافظ برای خطوط مختلف انتقال توسط لوله های فلزی بستگی به ماده عبوری از داخل آن دارد و بر اساس این نوع ماده میزان قیمت انواع پوشش بررسی می شود.

بررسی قیمت رنگ اپوکسی لوله در بازار

فروشگاه اینترنتی و پخش رنگ و رزین صنعتی

سایت ها و فروشگاه های اینترنتی امروزه به یکی از پر بازدید ترین و در دسترس ترین محل ها برای خرید تمام مصرف کنندگان شده است.

در گذشته برای فروش یک نوع محصول خاص باید محلی در بازار فروش آن محصول در شهر های مختلف تهیه می شد و آن محصول در آن نقطه خاص به فروش می رسید که در نهایت مردم همان شهر و همان منطقه از مشتریان آن محصول بودند.

اما امروزه بستر اینترنت فضایی را فراهم کرده است که بتوان محصول مورد نظر را به تمام مردم دنیا با کمترین هزینه شناساند و برای فروش آن به همه نقاط دنیا بازاریابی کرد.

از این رو می توان سایت های اینترنتی را مغازه های فروش انواع محصولات در بازار بزرگ و پر رفت و آمد جهان دانست که هر شخص با هر میزان از خرید به آن رجوع می کند.

در بحث پوشش های محافظتی رنگ و رزین هم استفاده از فروشگاه های اینترنتی بسیار زیاد شده است و در آن می توان انواع محصولات مختلف با برند های مختلف را با کمترین هزینه خریداری نمود.

همچنین می توان در رابطه با انواع محصولات رزین و صنایع پوششی اطلاعات مورد نظر را بایک کلیک بدست آورد.

فروشگاه اینترنتی آنلاین رنگ و رزین صنعتی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما