رنگ صنعتی مات
خانه / رنگ خودرو / پخش رنگ ضد خش خودرو در تهران

پخش رنگ ضد خش خودرو در تهران

استفاده از رنگ ضد خش خودرو به دلیل کیفیت بالا و مرغوبیت، بسیار مورد توجه قرار دارد. در این رنگ ها از موادی استفاده شده است که آن ها را بسیار مقاوم کرده و بدنه ماشین را در برابر ضربه ها و خش حفظ می کند. این رنگ ها در بسته بندی های ویژه ای قرار می گیرند و با قیمتی مناسب در بازار عرضه می شوند. 

پخش رنگ ضد خش خودرو در تهران

آنچه باید درباره رنگ ضد خش خودرو بدانید

آنچه باید درباره رنگ ضد خش خودرو بدانید اکنون این سوال مطرح می شود که رنگ خودرو ضد خش با استفاده از چه موادی تولید می شود و  این محصول چه ویژگی ها و خصوصیاتی دارد؟ 

رنگ های ضد خش در تنوع بالا با استفاده از بهترین مواد اولیه تولید می شوند. این رنگ ها انواع مختلفی دارند. به عنوان مثال برخی از آن ها حالتی مات و برخی حالت درخشان و متالیک دارند. 

آن چیزی که باعث استحکام بیشتر این رنگ روی بدنه خودرو می شود، ضخامت بیشتر آن است. هر چه ضخامت این رنگ بیشتر باشد بدنه اصلی خودرو بیشتر محافظت می شود و امکان ایجاد خط و خش روی بدنه ماشین کمتر است. 

رنگ ضد خش در برابر حرارت بالا و گرما نیز مقاوم است و اگر برای مدت طولانی ای در برابر درجه حرارت بالا قرار بگیرد استقامت و حالت اولیه خود را از دست نمی دهد. 

مرکز رنگ خودرو بعد از تولید این محصول آن را از تمامی جهات مورد بررسی و آزمایش قرار می دهد تا در نهایت بتواند محصولی را در بازار عرضه کند که از کیفیت آن اطمینان کافی دارد. 

قیمت رنگ ضد خش خودرو در مرکز تهران

قیمت رنگ ضد خش خودرو در مرکز تهران قیمت رنگ خودرو به عوامل متعددی وابسته است اما با این وجود تولید کنندگان تلاش می کنند تا قیمتی را برای محصول در نظر بگیرند که متناسب با کیفیت محصول باشد و در عین حال عموم افراد توانایی خرید و استفاده از این محصول را داشته باشند. 

به طور حتم قیمتی که برای رنگ های ضد خش در نظر گرفته می شود بالا تر است؛ زیرا در هنگام تولید این محصول از مواد اولیه مرغوب تر و گران قیمت تری استفاده می شود. 

رنگ خودرو در بسته بندی های مخصوصی قرار می گیرد و در بازار عرضه می شود. گنجایش و حجم این بسته بندی ها با یکدیگر متفاوت است و هر بسته با توجه به اندازه ای که دارد قیمت گذاری می شود. 

این محصول بر اساس رنگی که دارد نیز قیمت متفاوتی دارد. به عنوان مثال قیمتی که برای رنگ های متالیک روشن در نظر گرفته می شود، نسبت به قیمتی که برای رنگ های مات و تیره در نظر گرفته می شود بالا تر است و این موضوع به علت تفاوت در کیفیت و هزینه های اولیه ای است که در هنگام تولید محصول صرف می شود. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محسن کریمی پناه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128521568
واتس اپ: کلیک
کانال تلگرام: @matpaint
پاسخگویی تلگرام: @Matpaint_sell
اینستاگرام: @matpaints
پست الکترونیکی: Matglues@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشنده رنگ خودرو نوک مدادی ۲۰۶

برای خرید رنگ خودرو نوک مدادی 206 درجه یک، می توانید با فروشنده های مجرب و متخصص در ارتباط باشید تا کالایی را به شما معرفی کنند که دارای کیفیت مناسب و همچنین قی

پاسخی بگذارید