رنگ صنعتی مات
خانه / کیلر کوره ای / قیمت کیلر کوره ای مایع سال ۹۹

قیمت کیلر کوره ای مایع سال ۹۹

قیمت کیلر کوره ای به خاطر تحریم های اقتصادی و افزایش دلار در حال نوسان می باشد. البته نا گفته نباشد که کیلر کوره ای بر اساس کیفیت آن قیمت گذاری می شوند. هر چه مرغوب و با کیفیت تر باشد از نظر قیمت گران تر می باشد و بالعکس.

قیمت کیلر کوره ای مایع سال 99

درباره کیلر کوره ای مایع بیشتر بدانید

درباره کیلر کوره ای مایع بیشتر بدانید کیلر یکی از پرکاربردترین مواد در پوشش چوب است. درپوش یکی از مهمترین قسمت های پوشش چوب است که برای آغشته سازی چوب استفاده می شود.

چوب حاوی منافذ و منافذی است که به منظور عدم جذب رنگ به اشباع نیاز دارند. همچنین ، توری و الیاف بسیار ریز روی سطح چوب با درزگیر جدا شده و پس از آن ماسه سنگ می شوند.

کیلر سلولی چیست؟

کیلر جزء اصلی دیواره سلولی همه گیاهان و پلیمر اصلی در طبیعت است. منابع اصلی کیلر سلولز مصنوعی الیاف چوب و کتان است. سلولز نامحلول است ، اما بسیاری از مشتقات آن محلول هستند و در ساخت پوششها مانند لاک سلولز استفاده می شوند.

نیترات سلولز یا نیتروسلولز از واکنش اسید نیتریک و اسید سولفوریک با سلولز و هیدرولیز در دماها و فشارهای بالا ساخته می شود. این محصول از واکنش تحت فشار با اتانول استخراج می شود تا ماده ای تولید شود که حاوی یازده تا دوازده درصد ازت ، پنج درصد آب و سی درصد الکل باشد.

ساختار مواد شیمیایی و مواد اولیه برای ساختن متوقف کننده روی شامل استئاتوز روی ، رزین سویا ، رزین نیتروژن سلولز یا پوشش نیترونیز سلولز ، حلال استیل هیالین ویلن بوتیل استات ، که گاهی اوقات به دلیل قیمت بالای استارات روی ، برخی از شرکت ها از کربنات کلسیم استفاده می کنند ، این امر باعث كیفیت مهر و موم شده و در نهایت پس از استفاده و اجرا باعث می شود كه محصول پس از مدت کوتاهی دچار پوسته شدن و لایه برداری شود.

پس از کسب اطلاعات در مورد ترکیب شیمیایی و ساختار مولکولی جزئی از پلاگین ، ما در مورد نحوه استفاده و استفاده از آن که مهمترین بخش آموزش ما است ، بحث خواهیم کرد. سالها بود که نام این پلاگین با قاتل همراه بود و از زمان های بسیار قدیم هنرمندان ساختمان معمولاً از این مخلوط برای نقاشی درهای چوبی استفاده می کردند ، زیرا این پلاگین با قاتل مخلوط می شد و از آن استفاده می شد.

با پیشرفت علم و فناوری و گذر زمان ، مخلوط کردن این دو ماده هنوز هم وجود دارد و روش های استفاده از این مواد کمی تغییر کرده است ، به عنوان مثال استفاده از پلاگین قلم مو به مرور زمان تغییر کرده است و مرسوم است که آن را با یک تپانچه و غلتک پیاده سازی کنید. تنها چیزی که تغییر نکرده است مخلوط کردن سیلندرها و قاتل ها است.

نازک کننده مناسب برای استپر چیست؟

نازک تر برای مخلوط کردن با درزگیر ۱۵۰۰۰ نازک تر است. البته این نیز بستگی به نوع نازک تر و یا نوع متوقف کننده دارد. برخی از معلمان به دلیل سرمازدگی از ۲۰،۰۰۰ ریزتر در زمستان استفاده می کنند.

معمولاً در فصل گرم سال از ۱۵۰۰۰ نازک تر استفاده کنید. ۱۲۰۰۰ و ۱۰،۰۰۰ نازک تر برای آب بندی مناسب نیستند و باعث کاهش کیفیت کار شما می شوند.

خرید کیلر کوره ای با بهترین قیمت

خرید کیلر کوره ای با بهترین قیمت برای خرید کیلر می توانید به صورت مستقیم اقدام به خرید کنید خرید به صورت مستقیم به دلیل بدون واسطه بودن از تولید کننده به مصرف کننده برای خریدار بسیار ارزان قیمت می باشد. شما با خرید مستقیم می توانید بهترین کیلر را با قیمتی بسیار پایین خریداری کنید. بهترین مزیت خرید اینترنتی خرید ارزان قیمت می باشد و برای خریدتر بسیار سود آور می باشد خریدار می تواند با کمترین هزینه با کیفیت ترین محصول را خریداری کند

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محسن کریمی پناه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128521568
واتس اپ: کلیک
کانال تلگرام: @matpaint
پاسخگویی تلگرام: @Matpaint_sell
اینستاگرام: @matpaints
پست الکترونیکی: Matglues@gmail.com

پاسخی بگذارید