رنگ صنعتی مات
خانه / رنگ پلی اورتان / قیمت پلی اورتان بی رنگ در مرکز تهران

قیمت پلی اورتان بی رنگ در مرکز تهران

پلی اورتان بی رنگ بر پایه رزین پلی اورتان می باشد و بر روی پوشش ها و سطوح مختلف استفاده می گردد. این محصول در فروشگاه های رنگ عرضه می شود که به راحتی می توانیم آن را سفارش دهیم، همچنین این محصول در مراکز و فروشگاه های عرضه آن در تهران با قیمت های بسیار مناسبی عرضه می گردد.

قیمت پلی اورتان بی رنگ در مرکز تهران

ویژگی های پلی اورتان بی رنگ چیست؟

ویژگی های پلی اورتان بی رنگ چیست؟ پلی اورتان بی رنگ بر پایه رزین پلی اورتان است و به مدت زمان کمی برای خشک شدن نیاز دارد. این ماده به علت مقاومت بسیار بالایی که در برابر رطوبت دارد، در شرایط آب و هوایی سخت، بهترین ماده برای پوشش انواع سطوح به حساب می آید.

این محصول در برابر اشعه یو وی نور خورشید دارای مقاومت بالایی می باشد و خواص مکانیکی و ظاهری زیبای آن نیز از دیگر ویژگی های این محصول به حساب می آید.

اگر بخواهیم به تعدادی از ویژگی های این محصول اشاره کنیم می توانیم موارد زیر را نام ببریم:

  • چسبندگی عالی بر روی انواع سطوح فلزی
  • مقاومت بسیار بالا در برابر روغن های شیمیایی
  • مقاومت بالا در برابر آب و اشعه نور خورشید
  • ضربه پذیری بالای این رنگ و مقاومت در برابر فرسودگی و سایش
  • خشک شدن سریع

این نوع رنگ دارای زیبایی خاصی می باشد که بر روی اکثر پوشش ها استفاده می گردد، همچنین از این محصول بر روی سطوح فلزی مختلف و در آزمایشگاه ها و محیط های بهداشتی مختلف نیز استفاده می گردد.

انواع پلی اورتان بی رنگ در برابر سایش و ضربه دارای مقاومت بسیار بالایی می باشد. این محصول در درجه حرارت پایین به سرعت خشک می شود و خواص شیمیایی و مکانیکی این محصول باعث شده است که نظر بسیاری از خریداران را به خود جلب نماید.

خرید انواع پلی اورتان بی رنگ در تهران

خرید انواع پلی اورتان بی رنگ در تهران خرید پلی اورتان بی رنگ در تهران با قیمت های بسیار مناسبی انجام می شود. این محصول به دلیل کیفیت بالا و ویژگی های بسیار زیاد، طرفداران فراوانی از سراسر کشور دارد.

برای خرید انواع این محصول هم می توانیم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی و غیر حضوری اقدام نماییم که همواره خرید آنلاین و اینترنتی دارای ویژگی ها و مزیت های فراوانی نسبت به خرید حضوری می باشد.

همچنین برای خرید انواع پلی اورتان بی رنگ از این سایت نیز می توانیم به صورت اینترنتی اقدام نماییم و این محصول را در کیفیت های بالا و قیمت های بسیار مناسبی خرید کرده و آن را در محل مورد نظر دریافت کنیم، همچنین می توانیم پس از مشورت با کارشناسان و فروشندگان این محصول، آن را با اطمینان خرید نماییم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محسن کریمی پناه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128521568
واتس اپ: کلیک
کانال تلگرام: @matpaint
پاسخگویی تلگرام: @Matpaint_sell
اینستاگرام: @matpaints
پست الکترونیکی: Matglues@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشنده معتبر رنگ پلی اورتان براق

دنیای رنگ ها از تنوع و گستردگی خیلی زیادی برخوردار است و از این رو دست انسان ها برای انتخاب کردن این متریال بسیار باز است، یکی از انواع رنگ هایی که در مراکز صنع

پاسخی بگذارید