رنگ صنعتی مات
خانه / رنگ خودرو / قیمت رنگ خودرو کدر در سال جاری

قیمت رنگ خودرو کدر در سال جاری

هر کدام از رنگ های مخصوص اتومبیل ها، کدها مشخصی دارند. این کدها، نشان دهنده میزان شفافیت محصول می باشند. در هر حال، می توانید نوع رنگ خودرو کدر را با قیمت مناسب در سال جاری به دست آورید. این کالا را برندهای گوناگونی می سازند و در همین حال، کیفیت های مختلفی دارند. 

قیمت رنگ خودرو کدر در سال جاری

منظور از رنگ خودرو کدر چیست؟

منظور از رنگ خودرو کدر چیست؟ احتمالاً می پرسید که منظور از رنگ خودرو کدر چیست؟ جواب بسیار ساده است، رنگ های که شفاف نیستند و به اصطلاح، درخشندگی ندارند. این نوع از ماشین ها را در سال های اخیر شرکت های مختلفی تولید کرده اند که سریع نیز جایگاه ویژه ای در میان هواداران اتومبیل باز کرد. 

رنگ ها کدر یا مات، انواع مختلفی دارند که محبوب ترین آن، مشکی است. دلیل این مسئله هم این می باشد که زیاد به چشم می آید. در هر حال، شما با استفاده از این رنگ، دیگر نگرانی ای بابت برق انداختن ماشین خود ندارید و با یک شستشوی ساده نیز، می توانید آن را تمیز کنید. هزینه های جانبی را هم به شدت کاهش می دهد. 

در در کل، رنگ هایی که برای اتومبیل به کار گرفته می شوند را می توان این‌ گونه دسته بندی کرد: 

  • رنگ روغنی 
  • رنگ متالیک 
  • رنگ پودری 
  • رنگ براق 
  • رنگ کدر 

هر یک از این محصولات را شرکت های گوناگون از مواد اولیه متفاوتی می سازند. در حال حاضر، نوع پودری توانسته جایگاه خاصی پیدا کند و در زمره بهترین رنگ خودرو قرار گرفته است. در هر صورت، اگر به دنبال رنگ کدر اتومبیل هستید، خوب است مرغوب‌ ترین آن را انتخاب کنید. این محصولات بسته به نوع برند و کیفیت، قیمت گذاری می شوند. 

خرید بهترین رنگ خودرو با قیمت خوب

خرید بهترین رنگ خودرو با قیمت خوب آنچه در زمینه خرید رنگ خودرو اهمیت زیادی دارد، این است که محصول را از بهترین عرضه کننده به دست آورید. با این شیوه، می توانید آن نوع از رنگی را که نیاز دارید، با قیمت خوب هم تهیه نمایید. باید بگوییم که روش های خرید نیز می توانید باعث کاهش نرخ ها گردد. 

مثلاً بیشتر صنایع اتومبیل سازی، نقاشان خودرو و فروشندگانی که در این زمینه فعال اند، به صورت عمده کالا را می خرند. آنان سعی می کنند تا مرجعی که مستقیم محصول را ارائه می‌ دهد پیدا نمایند و به این شکل، دیگر نیازی به واسطه نیست. 

باید گفت، این نوع از رنگ ها در بسته بندی های خاصی ارائه می شوند. نوع مایع آن در هنگام استفاده، نیاز به حلال دارد و در حالی که پودری ها به مواد افزودنی ضرورت ندارند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محسن کریمی پناه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128521568
واتس اپ: کلیک
کانال تلگرام: @matpaint
پاسخگویی تلگرام: @Matpaint_sell
اینستاگرام: @matpaints
پست الکترونیکی: Matglues@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشنده رنگ خودرو نوک مدادی ۲۰۶

برای خرید رنگ خودرو نوک مدادی 206 درجه یک، می توانید با فروشنده های مجرب و متخصص در ارتباط باشید تا کالایی را به شما معرفی کنند که دارای کیفیت مناسب و همچنین قی

پاسخی بگذارید