رنگ صنعتی مات
خانه / رنگ خودرو / قیمت رنگ خودرو نارنجی در بازار اصفهان

قیمت رنگ خودرو نارنجی در بازار اصفهان

رنگ خودرو نارنجی یک از انواع رنگ های خودرو می باشد که بر اساس سلیقه و نیاز افراد مورد استفاده قرار می گیرد. خرید رنگ خودرو به علت های گوناگونی نظیر زیباسازی و یا خرابی رنگ قبلی خودرو انجام می گیرد. قیمت رنگ خودرو در بازار اصفهان بسته به کیفیت و برند تولید کننده می تواند متغیر باشد.

قیمت رنگ خودرو نارنجی در بازار اصفهان

آشنایی با بهترین مارک رنگ خودرو

آشنایی با بهترین مارک رنگ خودرو رنگ خودرو پوششی است که به جز زیبایی، وظیفه حفاظت از بدنه در مقابل شرایط آب و هوایی دارد. رنگ خودرو انواع مختلفی دارد که در چند لایه بر روی بدنه خودرو اعمال می شود. لایه اول رنگ به عنوان لایه محافظ شناخته می شود و به آن آستری نیز می گویند. لایه دوم رنگ که رنگ اصلی می باشد. در خودرو های نسل امروزی از رنگ متالیک به عنوان لایه سوم جهت براقیت بیشتر و زیبایی خودرو استفاده می کنند که به آن محافظ شفاف یا کیلر می گویند. این لایه از رنگ به جز زیبایی و براقیت وظیفه حفظ رنگ دانه های رنگ زیرین را دارد که در گذر زمان دچار رنگ پریدگی نشود.

رنگ خودرو باید قابلیت هایی داشته باشد که در گذر زمان دچار خوردگی و خرابی نشود. از جمله این ویژگی ها به صورت زیر می باشد:

  • چسبندگی بالا به سطح و بدنه خودرو
  • سرعت خشک شدن سریع
  • نداشتن ترک و نواقص پس از اعمال و یکدست بودن
  • پر کردن نواقص بدنه 
  • مقاومت در برابر رطوبت هوا و نور خورشید

قابلیت ها و ویژگی های ذکر شده از عواملی هستند که تولیدکنندگان رنگ خودرو به آن ها توجه دارند و جهت جلب رضایت مشتری، بهترین رنگ خودرو با قیمت مناسب عرضه می کنند.

خرید رنگ خودرو نارنجی به صورت مستقیم

خرید رنگ خودرو نارنجی به صورت مستقیم رنگ خودرو پس از گذشت زمان دچار خراشیدگی و سپس خوردگی می شود و براقیت و زیبایی اولیه را ندارد. از همین رو برخی افراد تصمیم به اعمال رنگ مجدد بر روی خودرو دارند. 

خرید رنگ خودرو نارنجی به صورت مستقیم از طریق نمایندگی های فروش رنگ خودرو انجام می گیرد. این رنگ ها از جمله با کیفیت ترین نمونه های رنگ می باشند که در این نمایندگی ها موجود می باشد و با قیمت مناسب و بدون حضور واسطه ها به بازار فروش ارائه می گردد.

صنایع خودروسازی پرمصرف ترین صنعت در زمینه رنگ خودرو می باشد که برای بالا بردن کیفیت خودرو های خود از بهترین رنگ های خودرو استفاده می کند. در این صنایع از سه لایه رنگ در انواع مختلف بر روی بدنه خودرو اعمال می کنند. خودروسازان رنگ های تولیدی را از تولیدکنندگان معتبر یا قیمت مناسبی خریداری می کنند. از همین رو تولیدکنندگان از بهترین مواد اولیه جهت ساخت رنگ استفاده می کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محسن کریمی پناه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128521568
واتس اپ: کلیک
کانال تلگرام: @matpaint
پاسخگویی تلگرام: @Matpaint_sell
اینستاگرام: @matpaints
پست الکترونیکی: Matglues@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت رنگ خودرو براق ضد زنگ ایرانی

رنگ خودرو براق امروزه در صنعت ماشین سازی بسیار استفاده می شود و برای رنگ کردن خودرو ها کارایی دارد. این رنگ ها در تنوع بالایی در بازار وجود دارند و می توان از آ

پاسخی بگذارید