رنگ صنعتی مات
خانه / رنگ خودرو / رنگ خشک خودرو / قیمت رنگ خشک خودرو در سال جدید

قیمت رنگ خشک خودرو در سال جدید

قیمت رنگ خشک خودرو، در سال جدید بسیار ارزان و مقرون به صرفه است، از آنجایی که کیفیت این رنگ بسیار افزایش یافته است، ولی هزینه ها در سطح مطلوب باقی مانده است، به همین دلیل ارزش این محصول بسیار مرغوب می باشد، این محصول مستقیما از کارخانه تولید کننده برای شما ارسال می شود، به همین دلیل هزینه‌های اضافی را شامل نمی باشد و هزینه‌های اولیه که بابت ساخت و تولید آن توسط شرکت تولید کننده بر روی آن اعمال شده است را صرفا دارا می باشد.

قیمت رنگ خشک خودرو در سال جدید

خصوصیاتی که بهترین رنگ خشک خودرو دارد:

خصوصیاتی که بهترین رنگ خشک خودرو دارد: بهترین رنگ خودرو خشک را دارای ویژگی های ارزنده می باشد، این رنگ‌ها از ماندگاری بسیار بالایی برخوردار است و در طولانی مدت دچار تغییر رنگ نمی گردد و از طرف دیگر از زیبایی و جلوه های منحصر به فردی برخوردار است،

این رنگ های خشک در برابر اشعه های ماورای بنفش مقاومت خوبی از خود نشان می‌دهند و همچنین در برابر رطوبت و مواد شیمیایی دیگر دچار تغییر رنگ نمی شود.

فروش رنگ خشک خودرو با قیمت عمده

فروش رنگ خشک خودرو با قیمت عمده فروش رنگ خودرو خشک با قیمت عمده فروشی از طریق این سایت انجام می‌شود، این فروش از آنجایی که شامل هزینه‌های اضافی مانند هزینه حمل و نقل های اضافی بین فروشگاه های واسطه ای نمی باشد و به همین دلیل نسبت به سطح بازار قیمت مقرون به صرفه تر دارد.

قیمت موجود در سطح بازار از آنجایی که نرخ‌های خرده فروشی دارد، گران‌تر می‌باشد، در خرده‌ فروشی، هزینه‌های جانبی بر روی تک تک این محصولات اعمال می شود و به همین دلیل هزینه های جانبی بر روی هر کدام از این محصولات به صورت جداگانه اعمال می شود ولی در قیمت های عمده فروشی ما این هزینه های جانبی را بر روی گروهی از محصولات اعمال می‌کنیم و دیگر شاهد آن نیستیم، که تک‌تک محصولات با هزینه های جانبی مجزا عرضه شود.

از طرف دیگر با تقسیم این هزینه جانبی بر روی هر کدام از این محصولات شاهد آن می شویم، که یک تفاوت قیمت اساسی بین عمده فروشی و خرده فروشی وجود دارد و ما همواره با وجود اینکه شما مشتریان ممکن است به صورت خرده این محصول را از ما تهیه کنید، ولی ما قیمت عمده ‌فروشی را برای تمامی شما در نظر گرفته ایم، تا یک سودمندی در خرید را برای شما به ارمغان بیاوریم.

ارزش این محصول نسبت به قیمتی که دارد، بسیار زیاد است، در قیمت واقعی شما باید هزینه ای را پرداخت کنید، که متناسب با کیفیت رنگ خشک خودرو باشد، ولی ما این قیمت را برای شما نادیده گرفته ایم، تا شما یک هزینه حداقلی را بابت آن پرداخت کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محسن کریمی پناه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128521568
واتس اپ: کلیک
کانال تلگرام: @matpaint
پاسخگویی تلگرام: @Matpaint_sell
اینستاگرام: @matpaints
پست الکترونیکی: Matglues@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت رنگ خودرو براق ضد زنگ ایرانی

رنگ خودرو براق امروزه در صنعت ماشین سازی بسیار استفاده می شود و برای رنگ کردن خودرو ها کارایی دارد. این رنگ ها در تنوع بالایی در بازار وجود دارند و می توان از آ

پاسخی بگذارید