قیمت خرید رنگ سفید پلی اورتان

رنگ سفید پلی اورتان یک رنگ صنعتی است، که به دلیل مقاومتی که در برابر شرایط بد محیطی دارد، در بخش های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این رنگ به صورت دو جزئی بوده و هنگام مصرف، دو جزء آن را، با هم مخلوط می کنند. این محصول را بر روی سطوح مختلفی استفاده می کنند تا آن سطح، از هرنوع آسیب محیطی و ساییدگی در امان باشد. رنگ پلی اورتان در واقع از رزین پلی اورتان ساخته شده است و قبل از مصرف، با تینر رقیق می گردد.

قیمت خرید رنگ سفید پلی اورتان

مشخصات بهترین انواع رنگ اپوکسی

مشخصات بهترین انواع رنگ اپوکسی

تمام مشخصات ایده آلی که یک خریدار رنگ صنعتی یا غیرصنعتی از محصول مورد نظر خود انتظار دارد در رنگ پلی اورتان به خوبی یافت می شود. قیمت رنگ پلی اورتان در نمایندگی معتبر شرکت های تولیدکننده یا واردکننده از تمام مراکز دیگر در بازار ارزان تر است اما اگر به نمایندگی ها دسترسی ندارید، راه های مجازی آن ها را برای سفارش خرید ارزان از دست ندهید.

رنگ پلی اورتان در تهران به طور مناسبی عرضه شده است و شما با مراجعه به فروشگاه های رنگ، یا نمایندگی های رنگ پلی اورتان، می توانید این محصول را، به سادگی تهیه نمایید.

این محصول شامل گروه هایی است که در زیر به بخشی از آن ها می پردازیم:

 • سیلر پلی اورتان
 • پرایمر پلی اورتان
 • رنگ لاک پلی اورتان
 • رنگ لاک سوپر براق
 • کیلر پلی اورتان
 • کیلر ضد خش
 • کیلر کشتی
 • کیلر محافظ

این رنگ ها معمولا در مبلمان ها، در ها و سایر سطوح چوبی استفاده می شود، که علاوه بر حالت براقی که ایجاد می کند، از چوب در برابر آسیب های محیطی حفاظت نیز می کند.

معمولا ابتدا این رنگ ها را بر روی سطوح می زنند، تا سطح برای رنگ اصلی آماده گردد. رنگرزی بهترین کاری است که جلوه و زیبایی محیط را دو چندان می کند. برای انجام این کار می توان از رنگ های متنوع با جنس های مختلف استفاده کرد. رنگ پلی اورتان براق نمونه پر مصرفی از این تولیدات است که در صنایع مختلف به کار می رود. این نمونه دارای درخشندگی و براقیت بالا بوده که باعث تمایز آن نسبت به نمونه های دیگر شده است. این رنگ پس از تولید در بسته بندی های مخصوص به بازار عرضه می شود و مشتریان می توانند به راحتی رنگ دلخواه را خریداری کنند.‌ قیمت ان بر اساس کیفیت و نوع مشخص می شود.

بررسی رنگبندی انواع رنگ پلی اورتان

واردات رنگ پلی اورتان در بسیاری از کشور ها، از جمله کشور ما نیز انجام می شود. با وجود این که این محصول به وفور و با برند های مختلف ایرانی در بازار موجود است، اما این محصول به کشور نیز وارد می شود.

کیفیت رنگ های داخلی بسیار بالا است. در فروشگاه های عرضه کننده رنگ، معمولا رنگ های خارجی را نیز عرضه می کنند. اما بهتر است از رنگ های ایرانی خرید نمایید، تا به نوعی از کالای داخلی حمایت کنید.

البته در پایان کار، ضرر نخواهید کرد؛ زیرا رنگ پلی اورتان ایرانی می تواند با انواع رنگ های خارجی از لحاظ فرمول و کیفیت، رقابت نماید و در عین حال قیمت کمتری نسبت به محصولات خارجی دارد.

رنگ براق پلی اورتان با نمونه مات تفاوت زیادی دارد. مدل براق به دلیل جذابیت بیشتر کارایی بالاتری هم دارد. این نمونه مقاومت خوبی در مقابل نوسانات و باران و مواد اسیدی از خود نشان می دهد به همین دلیل در محیط های مختلف حتی صنعتی هم قابل استفاده است. به سرعت خشک می شود و بوی زیادی هم ندارد.

چسبندگی رنگ براق بسیار بالا بوده و پوشش دهی خوبی هم دارد. از نظر سطح کارایی نمونه براق برای سازه های فلزی مانند پل ها کشتی ها و تجهیزات پزشکی به وفور استفاده می شود. براق بودن مهمترین مزیت برای آن است و باعث شده تا مشتریان استقبال زیادی از آن کنند.

رنگ های مات بر روی چوب و سطوح دیگر قابل استفاده می باشند که در مقابل نور خورشید و عوامل محیطی دوام بالایی دارند. رنگ این نمونه زردی خاصی دارد که به خوبی مشخص است.

راهنمای خرید رنگ پلی اورتان ضد اسید

راهنمای خرید رنگ پلی اورتان ضد اسید

قیمت رنگ پلی اورتان در اکثر شرکت های تولیدکننده، ارزان تر از دیگر رنگ ها می باشد و این در حالی است که کیفیت آن ها مورد رضایت اکثریت مشتریان بوده است.

البته به این نکته نیز باید توجه نمود که نحوه خرید (عمده، جزئی، حضوری و غیرحضوری) نیز تأثیر زیادی بر قیمت نهایی برای مصرف کننده دارد.

خرید از نمایندگی های بزرگ کشور و ارائه تخفیف هایی ویژه ای که برای مشتریان عمده و اصلی شرکت ها لحاظ می شود نیز بر قیمت انواع برند های رنگ پلی اورتان تأثیر می گذارد.

اجرای رنگ پلی اورتان به دلیل ویژگی های بی نظیری که دارد مورد توجه مشتریان زیادی است و در ادامه به برخی از این خصوصیات اشاره می کنیم:

 1. مقاومت بالا در برابر حرارت و اشعه های خورشید
 2. ثبات رنگ و براقیت
 3. قابلیت شست و شو
 4. قدرت چسبندگی بالا به تمامی لایه های پیشین
 5. مقاومت بسیار عالی در

یکی از اصلی ترین دلایل محبوبیت رنگ پلی اورتان ترکیه این است که می تواند مقاومت بسیار زیادی را از خود در برابر مواردی که به رنگ ها آسیب می زنند نشان دهد.این مقاومت به حدی است که شما با استفاده از رنگ پلی اورتان ترکیه می توانید با خیال راحت وسیله خود را در برابر نور خورشید قرار بدهید و به هیچ وجه نگران خرابی و از بین بردن آن نشوید.

رنگ پلی اورتان ترکیه باعث درخشندگی و زیبایی بی نظیر اجناسی می شود که بر روی آن به کار برده می شود.انواع رنگ پلی اورتان در بازار وجود دارد که شما می توانید با توجه به انتظار و خواسته ای که دارید بهترین آن را برای خود استفاده نمایید.

کاربرد رنگ پلی اورتان ترکیه در مواردی مانند کفپوش، ساختمان و یا حتی ماشین ها نیز کاربرد دارد و تمام آنانی که خواهان استفاده از رنگی با کیفیت و استحکام بالا هستند از مزایای این رنگ می توانند به راحتی استفاده نمایند.

برابر روغن ها، اسید های ضعیف و قلیاها

موارد مؤثر بر کیفیت رنگ پلی اورتان

یکی از اصلی ترین دلایل محبوبیت رنگ پلی اورتان ترکیه این است که می تواند مقاومت بسیار زیادی را از خود در برابر مواردی که به رنگ ها آسیب می زنند نشان دهد.این مقاومت به حدی است که شما با استفاده از رنگ پلی اورتان ترکیه می توانید با خیال راحت وسیله خود را در برابر نور خورشید قرار بدهید و به هیچ وجه نگران خرابی و از بین بردن آن نشوید.

رنگ پلی اورتان ترکیه باعث درخشندگی و زیبایی بی نظیر اجناسی می شود که بر روی آن به کار برده می شود.انواع رنگ پلی اورتان در بازار وجود دارد که شما می توانید با توجه به انتظار و خواسته ای که دارید بهترین آن را برای خود استفاده نمایید.

کاربرد رنگ پلی اورتان ترکیه در مواردی مانند کفپوش، ساختمان و یا حتی ماشین ها نیز کاربرد دارد و تمام آنانی که خ

رنگ پلی اورتان بی رنگ برای حفاظت از سطوح مختلف چوبی، فلزی و … استفاده زیادی دارد. رنگ های پلی اورتان بسته به دو جزیی و یک جزیی بودن آن و نوع محل استفاده به صورت های مختلف بر روی سطوح اجرا می شوند.

رنگ های دو جزیی پلی اورتان با یک حلال ترکیب شده و سپس به روی سطح اجرا می شوند که این نحوه ی اجرا می تواند با پاشش پیستوله با استفاده از غلطک و فرچه باشد. رنگ های پلی اورتان تک جزیی بیشتر برای کف پوش پلی اورتان استفاده می گردد و می توان این رنگ را با ضخامت بالا استفاده نمود.

از ویژگی های رنگ پلی اورتان می توان به مواردی همچون مقاوم بودن در برابر سایش و ضربه، مقاومت بالا در برابر نور خورشید و آب و مواد شیمیایی، چسبندگی بسیار خوب، خشک شدن سریع، براقیت بالا، مقاومت در برابر اسید و باز، روغن های صنعتی و شیمیایی و … اشاره نمود.
کاربرد رنگ پلی اورتان در چه مکان هایی می باشد؟ این رنگ در صنایع چوبی و مبلمان و در صنعت پتروشیمی همچنین در صنعت خودرو سازی کاربرد زیادی دارد و این صنایع از خریداران عمده این رنگ می باشند.

واهان استفاده از رنگی با کیفیت و استحکام بالا هستند از مزایای این رنگ می توانند به راحتی استفاده نمایند.

عمده فروشی انواع رنگ سفید پلی اورتان

عمده فروشی انواع رنگ سفید پلی اورتان

رنگ پلی اورتان ترکیه در بسیاری از مراکز فروش وجود دارد و شما نیز می توانید آن را یا به طور مستقیم و یا توسط واسطه های فروش تهیه نمایید.هرچند که با خرید مستقیم این رنگ ها قطعا با قیمتی مناسب و به صرفه تر می توانید آن را تهیه نمایید.

رنگ پلی اورتان ترکیه یکی از بهترین و با کیفیت ترین انواع رنگ موجود در کشور می باشد که بسیار مقاوم و بی نظیر می باشد.شما نیز با یک بار استفاده از این رنگ ها به نهایت علاقمند به آن خواهید شد و شما نیز به جمع میلیون ها طرفدار و علاقمند به این رنگ خواهید پیوست.ما نیز در این مطلب سعی کردیم تا شما را به نحوی درست با این رنگ ها آشنا کنیم.

این مرکز با عرضه رنگ پلی اورتان براق به صورت مستقیم و بدون واسطه توانسته به خوبی نیاز مصرف کنندگان را برطرف کند. ارتباط مستقیم به معنای حذف واسطه و دلال و سایر هزینه های اضافی است که باعث کاهش قیمت نهایی محصول می شود.

این سایت به صورت مستقیم با واحدهای تولیدی در ارتباط بوده و محصول مورد نظر را با قیمت واقعی و کیفیت عالی به دست مصرف کننده می رساند. همچنین برای جذب مشتری و افزایش فروش محصولات خود از تخفیفات و خدمات ویژه ای استفاده می کند.

عرضه به صورت آنلاین و در حجم عمده بهترین گزینه برای مصرف کننده است که باعث صرفه جویی بیشتر در هزینه ها می شود و افراد می توانند متناسب با بودجه ای که دارند خرید را انجام دهند. رنگبندی انواع رنگ پلی اورتان امروزه بیشترین فروش را در بازارهای داخلی و خارجی دارند که این امر باعث سودآوری بیشتر شده است.

شنا نماییم.

خرید آسان رنگ سفید پلی اورتان

مزیت خرید و فروش اینترنتی رنگ پلی اورتان تک جزئی چیست و چرا امروزه مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است؟

امکان خرید عمده و جزئی رنگ پلی اورتان روشن با کمترین قیمت و با تخفیف های ویژه را می توان به عنوان یکی از مهمترین مزایای خرید اینترنتی دانست.

دسترسی آنلاین در هر ساعتی از شبانه روز و امکان مقایسه برندهای مختلف از لحاظ مشخصات مواد اولیه، کیفیت، کاربرد را می توان از دیگر مزیت های این روش دانست.

پس از انتخاب بهترین برند و انجام سفارش خرید، محصول در اسرع وقت و توسط مراکز توزیع و عرضه پلی اورتان چوب درجه یک برای مشتری ارسال می شود.

اکثر عمده فروشان کشور برای صرفه جویی در زمان و جلوگیری از اتلاف وقتشان، انواع مختلف روش های غیرحضوری(اینترنتی و تماس تلفنی) را به روش های حضوری ترجیح می دهند.

فروش رنگ پلی اورتان ارزان در این شرکت با برند معتبر و کیفیت عالی انجام می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشخصات محصول با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.

شایان ذکر است که خرید و فروش در این مرکز فقط به صورت عمده انجام می شود که قیمت مناسب و مقرون به صرفه تر از خرید جزیی است و برای خریدار و فروشنده سود خوبی به همراه دارد و مشتری بیشتری جذب این نوع خرید می شود.

تنوع در برند، ارائه محصولی درجه یک، خدمات دهی مناسب و به صورت بیست و چهار ساعته، ارسال کالا به محل مورد نظر مشتری، امکان مشاوره رایگان قبل از خرید، تسریع و سهولت در خرید، امکان ثبت سفارش در هر ساعت از شبانه روز و … از مزیت های خرید از این سایت می باشد.

پخش کننده رنگ سفید پلی اورتان

پخش کننده رنگ سفید پلی اورتان

رنگ پلی اورتان ضد اسید خواص فوق العاده ای برای چسبندگی روی سطوح چوبی دارد و خرید آن به صورت عمده و از درب کارخانه تأثیر زیاده بر کاهش قیمت برای مصرف کننده دارد.

تعداد زیادی نمایندگی و فروشگاه رنگ اپوکسی در شهرهای مختلف وجود دارند در زمینه ارائه هر دو نوع رنگ های اپوکسی یعنی اپوکسی پلی آمین و اپوکسی پلی آمید فعالیت می کنند.

حجم معاملات و خرید و فروش رنگ پلی اورتان 5 کیلویی، از سایر شهرهای کشور بالاتر است و دلیل آن هم فعالیت شرکت های تولیدی زیادی در این شهر است که محصولاتی با قیمت های متفاوت را به بازار عرضه می کنند و مشتریان عمده نیز به خرید از این شرکت ها ترغیب می شوند. یکی از رنگ های صنعتی پر فروش و پر مصرف رنگ پلی اورتان خمیری است که به دلیل کاربرد فراوان و مزیت های بسیار خوبی که دارد، مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است. این محصول در صنایعی نظیر پتروشیمی، دریایی و … کاربرد زیادی دارد. این رنگ در انواع برندهای داخلی و خارجی در کشور یافت می شود و مشتری با توجه به نیاز و بودجه خود می تواند محصول مورد نظر را خریداری نماید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما