رنگ صنعتی مات
خانه / اسپری کیلر ضد خش / فروش کیلر ضد خش خودرو پلی اورتان

فروش کیلر ضد خش خودرو پلی اورتان

امروزه برای براق کردن رنگ خودروها و همچنین رنگ سایر وسایل مانند باک موتور سیکلت ها از براق کننده و شفاف کننده های مختلف متفاوت استفاده می کنند که هر کدام مزایا و معایبی دارند در واقع یکی از شفاف کننده هایی که برای باک خودروها و همچنین بدنه خودرو ها مورد استفاده قرار می گیرد کیلر ضد خش می باشد که این مواد به صورت اسپری یا حتی به صورت صوتی که درون پیستوله قرار می‌گیرد و بعد بر روی رنگ پاشیده می‌شود تولید شده به بازار عرضه می‌شوند که هر کدام توسط برنامه های مختلف متفاوت به بازارها عرضه می شوند.

حیدرزاده خشک خواص و فواید بسیار زیادی دارد در واقع اینگونه محصولات باعث روشن تر شدن و براق شدن رنگ می شوند و برای تمامی رنگ ها مورد استفاده قرار می‌گیرد یعنی بر روی سطوح انواع مختلف رنگ ها قابل استفاده می باشد.

فروش کیلر ضد خش خودرو پلی اورتان به صورت عمده و کلی انجام می شود و طبق سفارش مشتریان و درخواست کنندگان این گونه محصولات به بازارها عرضه می شوند.

فروش کیلر ضد خش خودرو پلی اورتان

خصوصیات کیلر ضد خش خودرو پلی اورتان

خصوصیات کیلر ضد خش خودرو پلی اورتان خصوصیات انواع کیلر در واقع بسته به نوع برند و کارخانه تولیدی آن متفاوت از مولکول ضد خش پلی اورتان خصوصیات و ویژگی های بسیار زیادی دارد اول اینکه این نوع کولرها هنگام استفاده باعث طول عمر بیشتر رنگ ها و همچنین مقاومت رنگ خودرو یا سایر وسایل برابر عواملی مانند نور رطوبت نیز می‌شوند و در واقع یکی از مزایای کوله ضد خش پلی اورتان می باشد که باعث افزایش طول عمر رنگ خودرو می‌شود همچنین  استفاده از این گونه کارها باعث می‌شود که رنگ خودرو بسیار براق و شفاف شود و همچنین هنگام استفاده باید زد خشک شدن رنگ می‌شود یعنی بعد از استفاده از کلر ضد خش پلی اورتان باعث خشک شدن رنگ خودرو یا رنگ بدنه آن نمی شود به همین دلیل از کیسه ضد خش پلی اورتان استقبال بسیار زیادی توسط مشتریان و درخواست کنندگان شده است. کیلر ضد خش پلی اورتان به علت کیفیت بسیار خوبی که دارد بیشترین فروش را در بازارهای جهانی داشته و همچنین بسیار بیشتر توسط نقاشان خودرو مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت انواع کیلر ضد خش در تهران

قیمت انواع کیلر ضد خش در تهران قیمت کیلر ضد خش پلی اورتان در تهران و سه میزان سفارش درخواست مشتریان و مصرف کنندگان متفاوت است ولی معمولاً تولیدکنندگان این محصولات در نظر دارند که محصولات خود را با نازلترین قیمت در بازارهای جهانی عرضه کنند و باعث جلب رضایت مشتریان و مصرف کنندگان می شود و همچنین سعی دارند که محصولات خود را در بهترین و مرغوب ترین کیفیت نیز تولید کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محسن کریمی پناه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128521568
واتس اپ: کلیک
کانال تلگرام: @matpaint
پاسخگویی تلگرام: @Matpaint_sell
اینستاگرام: @matpaints
پست الکترونیکی: Matglues@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اسپری کیلر ضد خش اتومبیل

اسپری های کیلر ضد خش از جمله کالا هایی هستند که در انواع مختلف مات و براق و یا شفاف موجود هستند. این اسپری ها لایه نازکی هستند که بر روی سطوح مختلف از آنها به ع

پاسخی بگذارید