فروشگاه عرضه رنگ سفید پلی اورتان

بازار فروش رنگ رنگ سفید پلی اورتان بسیار داغ و پر رونق می باشد افرادی که در زمینه فروش این محصول فعالیت می کنند با عرضه بهترین محصولات خود توانسته اند رضایت و اعتماد مشتریان را جلب کنند. این محصول دو جزئی می باشد که بر پایه رزین پلی اورتان تهیه شده و دارای مدت زمان خشک شدن بسیار کوتاهی است. این محصول نسبت به دیگر رنگ های موجود در بازار لایه ضخیم تر با لطافت و نرمی بیشتری را بر روی سطوح ایجاد می نماید.

فروشگاه عرضه رنگ سفید پلی اورتان

مقایسه رنگ اپوکسی و پلی اورتان

مقایسه رنگ اپوکسی و پلی اورتان

رنگ رنگ پلی اورتان ضد اسید صنعتی از خواص مکانیکی و شیمیایی فوق العاده ای برخوردار بوده و خصوصیات بارز دیگری را هم از خود به نمایش گذاشته است.
اگر بخواهیم شما را با انواعی از مهم‌ترین ویژگی رنگ پلی اورتان آشنا نماییم، شامل موارد زیر خواهند شد:

 1. پس از اجرا، سطحی صاف را از خود به جا خواهد گذاشت که از ویژگی هایی مانند پوست پرتقالی شدن، به دور هستند.
 2. دوام و ماندگاری آن نسبت به رنگ های دیگر صنعتی، چندین برابر بیشتر می باشد.
 3. سطوحی زیبا را به جا نهاده و نسبت به عواملی مانند آب، نور خورشید، گچی شدن، ضربه و سایش، بسیار مقاوم خواهد بود.
 4. به انواع سطوح به خوبی خواهد چسبید و حتی با گذر زمان، ذره ای از ظاهر و کیفیت آن کاسته نخواهد شد.
 5. همراه با براقیتی عالی بوده و در ضمن خیلی فوری خشک می شود.
 6. روی انواع سطح سخت قابل اجرا بوده و جز یک نتیجه‌ی مطلوب و ایده آل را از خود به جا نخواهد گذاشت.

رنگ پلی اورتان صنعتی امروزه در صنایع مختلف، به عنوان یک رنگ بسیار مهم و پرکاربرد شناخته شده و با وجود به همراه داشتن شاخصه های بارزی مثل پوشش دهی و چسبندگی عالی، توانسته به جایگاه خوبی در حوزه کاربرد دست پیدا کند. اکنون در بازار فروش این رنگ اگر جستجو کنید، می توانید رنگ های متنوع و بسیار باکیفیتی از آن را مشاهده کرده و انتخاب نمایید.

مشخصات انواع رنگ پلی اورتان

یکی از مشخصات رنگ پلی اورتان براق آن است که دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر اشعه نور خورشید و همچنین باران اسیدی می باشد و شما می توانید با خیالی راحت از این کالا ها در مناطقی با آب و هوای مرطوب استفاده نمایید.

از دیگر مشخصات و ویژگی های این کالا می توان به خاصیت چسبندگی عالی بر روی انواع سطوح اشاره کرد که از این محصول به عنوان لایه نهایی برای پوشش سطوحی استفاده می کنند که در معرض تابش مستقیم نور خورشید قرار دارند.

همچنین این کالا پس از استفاده به سرعت خشک می شود و سخت شدن سریع رنگ پلی اورتان در درجه حرارت پایین سبب افزایش میزان فروش این کالا شده است و افراد زیادی هستند که متقاضی خرید این محصول می باشند.

بررسی رنگبندی رنگ پلی اورتان

بررسی رنگبندی رنگ پلی اورتان

یکی از کاربردهای اصلی رنگ پلی اورتان خمیری پوشش سطح های مختلف فلزی است که در بسیاری از این سطوح از رنگ پلی اورتان تحت عنوان لایه نهایی استفاده می کنند که دلیل آن نیز مقاومت بالایی است که در این رنگ وجود دارد.

مقاومت رنگ پلی اورتان دو جزئی در برابر اشعه نور خورشید، تغییرات دمایی متفاوت، شرایط آب و هوایی بد، رطوبت و چسبندگی بسیار زیاد است و به همین دلیل برای پوشش سطوح مختلف فلزی مانند کشتی ها، تانکرها و وسایل صنعتی استفاده می شود.

این رنگ در برابر مواد شیمیایی و بسیاری از روغن های صنعتی و اشعه UV بسیار مقاوم است.

از مزیت های دیگر رنگ پلی اورتان، مقاومت بالای آن در برابر ضربه ها و داشتن سطح براق و یکدستی است که در بسیاری از رنگهای پودری این مزیت وجود ندارد.

چسبندگی بالای رنگ پلی اورتان روی سطوح فلزی و مقاومت بالای آن باعث می شود که سطوح فلزی در برابر زنگ خوردگی و سایر آسیب های شیمیایی در امان باشند.

در دنیای امروز، رنگ پلی اورتان مشکی یکی از محصولات پرطرفدار به شمار می رود که از سطح فروش بالایی برخوردار می باشد. مرکز پخش مجموعه ما رنگ پلی اورتان 5 کیلویی را با درجه کیفیتی بالا و تضمین شده به صورت کاملاً مستقیم و بدون هیچ واسطه ای در میان خرده فروشان بازار، تجار، نمایندگی های معتبر و دیگر متقاضیان این محصول توزیع می نماید. همچنین، مجموعه ما این محصول را با قیمتی بسیار مناسب و رقابتی عرضه می کند.

رنگ پلی اورتان ضد اسید چه کاربردی دارد؟

رنگ پلی اورتان یکی از انواع رنگهای پرکاربرد محسوب می شود. مرجع خرید رنگ پلی اورتان تک جزئی، همواره به دنبال آن است که کیفیت محصولات خود را در کنار افزایش کمی آنها افزایش دهد تا بدین ترتیب بتواند جایگاه خود را در میان تولیدکنندگان برتر انواع رنگ پلی اورتان حفظ نموده و ارتقاء دهد. این مرجع انواع مختلفی از این رنگها را در دست دارد و قادر است تا آن را با توجه به نیاز مشتریان خود به دست آنها برساند.

رنگ پلی اورتان تک جزئی یا همان رنگ سرد، بر پایه رزین آماده می شود. این رنگ تک لایه ای بوده و سطح آن صیقل خورده و براق می باشد. استفاده از این رنگ بر روی انواع سطوح لایه ای را ایجاد خواهد کرد که در مقابل ساییدگی، فرسوده شدن، بارانهای اسیدی و اشعه مضر آفتاب، به آنها مقاومتی عالی را خواهد بخشید. به همین دلیل است که استفاده از آن در مکانهای آزاد و بدون سقف مناسب می باشد.
سطحی که از رنگ پلی اورتان پوشیده شده باشد، از هرگونه آلودگی و گرد و غبار مصون خواهد ماند. رنگ پلی اورتان تک جزئی به دلیل ویژگیهای منحصر به فرد و کاربردی خود به بهترین شکل ممکن می تواند وسایل و سازه هایی که در فضای باز قرار گرفته اند را تحت پوشش خود قرار دهد.
برای مثال در این باره می توان به زمینهای بازی و کلیه زمینهای ورزشی اشاره کرد، و نیز پارکینگهای روباز و بدون سقف نیز شامل آن خواهد شد. همچنین خط کشی های خیابانها و معابر را هم باید به این فهرست اضافه نماییم.
این مکانها ویژگی مشترکی دارند و آن این است که اصطکاک و قابلیت ضربه پذیری در آنها بسیار پایین می باشد و این موضوع کاربرد رنگ پلی اورتان را بسیار بهتر و بیشتر نمایش خواهد داد. این رنگ، نسبت به رنگهای دوجزئی از ضخامت کمتری برخوردار می باشد؛ در نتیجه به سرعت و حتی در درجه حرارت پایین هم خشک می شود.
چسبندگی پلی اورتان فوق العاده بوده و بر روی سطوح فلزی به راحتی قرار می گیرد.

همان طور که در بالا متذکر شدیم، رنگ پلی اورتان روشن در بازار داخلی بسیار پرفروش می باشد که این امر به سبب ویژگی های منحصر به فرد آن است. شما عزیزان تا چه حد با ویژگی های این محصول آشنایی دارید؟
در این قسمت سعی بر آن است که ضمن معرفی کلی این نوع رنگ، به بررسی جامع ویژگی رنگ رنگبندی انواع رنگ پلی اورتان بپردازیم تا شما، مشتریان گرامی، پیش از خرید این محصول با استفاده از آگاهی و دانسته های کافی به درستی تصمیم گیری کرده و بهترین محصول را انتخاب نمایید. به طور کلی، رنگ پلی اورتان یکی از رنگ های با دوامی است که در مکان های مختلف فلزی از قبیل تانکر، کشتی و پل استفاده می شود.لازم به ذکر است که این نوع رنگ دارای خصوصیات ویژه ای می باشد که مهمترین ویژگی آن را می توان مقاومت بسیار بالای آن در برابر اشعه نور خورشید، آب و همچنین مواد شیمیایی نظیر اسید، روغن های شیمیایی و صنعتی و املاح دانست.
از دیگر ویژگی های این نوع رنگ می توان به خشک شدن سریع آن اشاره نمود، زیرا که به درجه حرارت بسیار پایین برای خشک شدن نیاز دارد. همچنین، جالب است بدانید که چسبندگی آن بسیار مطلوب بوده و در برابر سایش و ضربه بسیار مقاوم می باشد.
اشاره به این نکته نیز حائز اهمیت است که این رنگ ها مقاومت خوبی نسبت به گچی شدن دارا هستند.

پخش مستقیم انواع رنگ سفید پلی اورتان

پخش مستقیم انواع رنگ سفید پلی اورتان رنگ پلی اورتان تک جزئی، از آن دسته محصولاتی ست که به خوبی می تواند نیاز صنایع و مشاغل گوناگون را به رنگی عالی و کارآمد برطرف نماید. ارائه رنگ پلی اورتان در مراکز و واحدهای خرید و فروش آن به راحتی صورت می پذیرد.
ارائه کننده رنگ پلی اورتان تک جزئی زمینه ای مناسب را فراهم کرده است تا افراد در شهرهای مختلف کشور به راحتی بتوانند آن را خریداری کرده و از مزیتها و شاخص رنگ پلی اورتان دو جزیی از رنگهای مقاوم و پرکاربرد در حوزه های مختلف صنعتی می باشد که برای پوشش سطوح مختلف در مکان های بسیار زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. عرضه کننده های این محصول برای فروش از روشهای مختلفی استفاده می کنند که این سایت با استفاده از فروش آنلاین، این محصول را در حجم های عمده به دست مشتریان و مخاطبان مختلف در بازار کشور می رساند. های مثبت آن استفاده نمایند. این رنگ با قیمت مناسبی که دارد برای خریداران به صرفه و سودآور تلقی می شود.

ارائه انواع رنگ سفید پلی اورتان

رنگ پلی اورتان دو جزیی بر پایه رزین های پلی اورتان ساخته می شود که به دلیل کاربردهای بسیار زیادی که دارد از بازار خرید و فروش پر رونقی برخوردار است.

شرکتهای تولیدکننده انواع رنگ پلی اورتان محصول را از روشهای مختلف عرضه می کنند که هر کدام از مشتریان بتوانند با توجه به نیاز و شرایطی که دارند این رنگ را خریداری کنند.

یکی از روشهای فروش رنگ پلی اورتان، اعطای نمایندگی ها در شهرهای مختلف است که در این صورت محصول با کمترین حاشیه سود از طرف عرضه کننده به فروش می رسد.

نمایندگی های فروش رنگ پلی اورتان نیز برای راحتی حال مخاطبان، امروزه با استفاده از روشهای آنلاین و مجازی محصولات خود را عرضه می کنند.

مزیتهایی مانند نداشتن محدودیت زمانی و مکانی و قیمت مناسب در عرضه به دلیل حذف بسیاری از واسطه ها باعث شده است که بسیاری از نمایندگی های عرضه محصولات را از این روش به فروش برسانند.

این سایت نیز یکی از نماینده های فروش رنگ پلی اورتان در حجم های عمده می باشد که برای کسب اطلاعات کامل محصولی می توانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.


اما اگر پیش از سفارش، خواستار استعلام قیمت خرید رنگ پلی اورتان صنعتی هستید، باید خدمتتان اعلام کنیم که قیمت آن بسته به حجم و بسته محصول که می تواند بسته بندی سطلی یا بشکه ای باشد و همینطور با توجه به عوامل دیگر مثل برند عرضه کننده و میزان کیفیت آن برآورد خواهد شد، پس پیش از خرید باید انتظار تفاوت قیمت از این محصول را داشته باشید.

اما در انتها بهتر است با کاربردهای مربوط به رنگ پلی اورتان هم آشنا شوید که می توان گفت چه از بابت ظاهر، چه از لحاظ کیفیت و چه از نظر قیمت، با انتظاراتتان همخوانی خواهد داشت:

 • با استفاده از آن انواع تانکرهای فلزی، کشتی ها و یا پل های عابر پیاده را رنگ آمیزی می کنند.
 • برای رنگ آمیزی تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی هم استفاده می شوند.
 • در صنایع خودروسازی و به منظور رنگ آمیزی و پوشش دهی قطعات خودرو از رنگ پلی اورتان بهره می برند.
 • انواع محیط های بهداشتی مثل آزمایشگاه و بیمارستان ها هم از رنگ پلی اورتان به عنوان کفپوش استفاده می نمایند.

عرضه کنندگان برترین انواع رنگ سفید پلی اورتان

عرضه کنندگان برترین انواع رنگ سفید پلی اورتان

برای اطلاع از قیمت خرید رنگ رنگ پلی اورتان ارزان شما می توانید به وب سایت حاضر مراجعه کرده و کاملترین اطلاعات این محصول را در قسمت توضیحات مطالعه کنید و یا آنکه از پشتیبانی فروش و مشاوران خرید در هنگام خرید کالا دریافت نمایید.

برای ثبت سفارش در این وبسایت کافیست شما رنگ کالای مورد نظر خود را جستجو کنید یا از طریق دسته بندی ها وارد صفحه محصول شوید. پس از افزودن این کالا به سبد خرید و پرداخت هزینه محصول کالای خریداری شده ظرف مدت زمان برای شما ارسال خواهد شد.

قیمت و کیفیت این کالا با یکدیگر رابطه مستقیمی دارند یعنی هرچه کیفیت محصول بالاتر رود قیمت آن نیز به مراتب بیشتر خواهد شد اگر شما قصد خرید محصولی درجه یک را دارید باید هزینه بیشتری را برای خرید متحمل شوید.

امروزه بیشتر افراد با پیشرفت تکنولوژی و فناوری ترجیح می‌ دهند که محصول مورد نیازشان را به صورت اینترنتی و آنلاین خریداری کنند تا بتوانند از این طریق در وقت و هزینه خود صرفه جویی نمایند و با کاهش آلودگی هوا و کاهش ترافیک شهرهای بزرگ سبب حفظ محیط زیست شوند که این امر در نهایت به نفع خریدار و مشتری می باشد.

امروزه شاهد پیشرفت عظیم تکنولوژی در عرصه تولید رنگ هستیم. در واقع، شرکت سازنده رنگ پلی اورتان مشکی از مواد اولیه مرغوب و درجه یک استفاده می نماید. شایان ذکر است که عملیات تولید این رنگ با به کار گیری ماشین آلات و دستگاه های مجهز و مخصوص از طریق روش های نوین و به روز انجام می پذیرد. در پایان، درجه کیفیت محصولات تولید شده توسط افراد متخصص و کارشناس در این زمینه بررسی و نظارت شده و پس از تایید نهایی به واسطه شرکت های معتبر وارد بازار داخلی می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما