خرید رنگ اپوکسی کف با تضمین کیفیت

امروزه رنگ جزء یکی از مهم ترین مراحل دیزاین در مراکز خرید، خانه، بیمارستان ها و … می‌باشد. رنگ فراتر از چیزی است که ما آن را می بینیم. رنگ قدرت افزایش روحیه، تنش، ضعف و عصبانیت را در انسان دارا می‌باشد. همچنین با پیشرفت علم پزشکی هم‌اکنون رنگ را یکی از مهمترین عوامل در بهبود حال بیماران میدانند. به همین سبب بازار خرید و فروش انواع رنگ در ایران و سراسر دنیا بسیار رونق دارد و بسیاری از مردم از این راه امرار معاش می کنند. علاوه بر کاربردهایی نظیر زیبایی و پزشکی ای که در رنگ‌ها نهفته است، برخی از این رنگ‌ها استفاده صنعتی نیز دارند. در این مطلب قصد داریم تا به بحث خرید رنگ اپوکسی کف از نمایندگی ها یا بازارهای محلی بپردازیم.
خرید رنگ اپوکسی کف با تضمین کیفیت

توزیع رنگ اپوکسی برای مصرف کنندگان

توزیع رنگ اپوکسی برای مصرف کنندگانرنگ اپوکسی نیز مانند انواع رنگ های دیگر در بسیاری از مکان‌های عمومی، اداری، منازل مسکونی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. مقاومت این رنگ نسب به دیگر رنگ ها چند برابر است و این امر باعث شده تا محبوبیت بسیاری در بین خریداران پیدا کند.

در این میان شرکت ها و کارخانجات سازنده رنگ اپوکسی برای سهولت مشتریان در خرید این محصول سعی بر این دارند تا، با راه‌اندازی شرکت های توزیع و عرضه رنگ اپوکسی کف در سراسر ایران، مشکل کمبود رنگ اپوکسی در بازار را رفع کنند.

این شرکت‌ها با پخش و ارسال محصول برای فروشگاه رنگ اپوکسی، این مشکل را به خوبی حل کرده اند.

یکی دیگر از نکته هایی که در این شرکت ها نهفته است، مستفیم بودن عرضه و تغییر نکردن قیمت محصول آماده به فروش می باشد و قیمت نهایی که مشتری برای رنگ پرداخت می کند همان قیمت فروش کارخانه است.

تضمین قیمت رنگ های صنعتی در خرید اینترنتی

تضمین قیمت رنگ های صنعتی در خرید اینترنتیقیمت رنگ اپوکسی لوله بسته به شرایط مختلف تغییر می‌کند که از جمله آن می‌توان به قیمت مواد اولیه در بازار اشاره کرد.

بدیهی است که اگر کارگاه یا کارخانه‌ی تولید کننده‌ی رنگ، مواد اولیه مورد نیازش را بالاتر از قیمت قبلی خریداری کند، قیمت تمام شده رنگ اپوکسی نیز افزایش پیدا میکند.

اما شرکت های تولیدکننده بیشترین سعی خود را در این امر می‌کنند تا محصول ساخته شده با، بالاترین کیفیت ممکن و نازل ترین قیمت روانه بازار شود.

یکی از بهترین روش ها برای کاهش هزینه خرید رنگ اپوکسی خرید اینترنتی این محصول است، خریدار می‌تواند با سرچ کردن خرید رنگ در اینترنت انواع فروشگاه‌های فروش این محصول را پیدا کند.

فروش عمده رنگ صنعتی اپوکسی

فروش عمده رنگ صنعتی اپوکسی یکی دیگر از روش‌ها برای کاهش هزینه در هنگام خرید، خرید رنگ به صورت عمده می باشد.

در این روش خریدار می‌توان در ازای دریافت مقدار بیشتری از محصول، پول کمتری بپردازد که بسیار قابل توجه است. همچنین شرکت فروشنده نیز به سود کلانی دست پیدا میکند و همین امر باعث می‌شود تا کارخانه‌جات تولید بیشتری انجام دهند و علاوه بر عرضه محصول در بازارهای داخلی، رنگ اپوکسی را به سرتاسر دنیا صادر کنند.

بزرگترین خط تولید رنگ اپوکسی برای کف اینک در استان های:

 • خراسان رضوی
 • تهران
 • فارس
 • اصفهان
 • یزد

قرار دارند که با صادر کردن این محصول به کشورهای حوضه خیلج فارس، جایگاه ویژه ای در بازارهای جهانی پیدا کرده‌اند. امروزه سرنگ اپوکسی ایرانی در بازارهای جهانی مشتریان بسیاری را دارا می باشد.

ترکیبات رنگ صنعتی اپوکسی کف

ترکیبات رنگ صنعتی اپوکسی کفکاربردهای رنگ اپوکسی کف به دلیل مقاومت و کیفیت بسیار بالا، گسترده است. همچنین از اپوکسی، علاوه بر ساخت رنگ دیوار و کف پوش برای تولید انواع چسب‌های صنعتی نیز استفاده می‌ شود.

برخی از ویژگی های مهم رنگ اپوکسی به صورت زیر می باشد:

 • مقاومت در برابر برخورد اکثر مواد شیمایی با کف
 • ایجاد سطحی یکپارچه و بدون درز
 • قابلیت ترمیم آسان و سریع
 • بهداشتی و ضد باکتری بودن آن
 • قابلیت شست و شوی آسان و لکه گیری سریع
 • مقاومت الکتریکی
 • ضد سایش و ضربه
 • طرح های بسیار متنوع
 • ضد اشتعال و آتش سوزی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما