رنگ صنعتی مات
خانه / رنگ / تولید کنندگان رنگ اپوکسی ضد اب چوب

تولید کنندگان رنگ اپوکسی ضد اب چوب

رنگ اپوکسی ضد اب یا پوشش کف اپوکسی، یکی از رنگ های پر کاربرد است که بیشتر برای سطوح داخلی و خارجی کاربرد دارد. این رنگ که یک پوشش مناسب برای سطوح داخلی می باشد پس از خشک شدن مقاوم و سفت می شود و حتی در بعضی از مدل های آن می توان انواع اکریل های رنگی را برای زیبایی سطوح و دیوارها دید. تولید کنندگان این رنگ ها می توانند برای سطوح چوبی هم رنگ های زیبا و با دوامی را عرضه نمایند، و نیروهای متخصص و زبده هم سطوح را به صورت کاملا یکدست و صاف با رنگ آمیزی دقیق تحویل مشتری ها بدهند. این رنگ ضد آب چوب، در برابر ضربه های شدید و پی در پی مقاوم است و خیلی سخت کنده خواهد شد، بنابراین به عنوان یک پوشش سفت مورد استفاده قرار می گیرد.  

تولید کنندگان رنگ اپوکسی ضد اب چوب

بهترین رنگ اپوکسی ضد اب چوب چیست؟

بهترین رنگ اپوکسی ضد اب چوب چیست؟ برای خریدن بهترین رنگ اپوکسی ضد اب چوب، بهتر است به سراغ نمایندگی رنگ اپوکسی در اکثر شهرهای صنعتی و بزرگ رفت و رنگ مورد نیاز خود را با توجه به سطوحی که برای رنگ کاری مد نظر است، خریداری نمود. این رنگ باید ویژگی هایی از جمله مقاومت در برابر ضربه، مقاومت در برابر لیز خوردن، مقاومت در برابر آب و مقاومت در برابر آتش را داشته باشد تا شایسته عنوان بهترین باشد.
این رنگ های اپوکسی که امروزه طرفداران زیادی دارد برای محیط های مرطوب، مانند حمام و سرویس بهداشتی، سونا، اتاق استخر و گاراژ کاربردهای زیاد و خاصی دارند و از این روست که باید در انتخاب رنگ مناسب دقت زیادی نمود، چرا که این رنگ تنوع بالایی داشته و در بعضی از مدل های خاص می توان آن ها را همراه با اکریل دید.
مراحل رنگ کردن با رنگ اپوکسی این است که در ابتدا باید سطوح را تمیز کرد تا اثری از لکه های چربی، دود، آلودگی و غبار وجود نداشته باشد و سپس بعد از اینکه رنگ اپوکسی را اضافه کردید، اجازه دهید تا خشک شود و در پایان که کار رنگ آمیزی تمام می شود با زدن یک لایه روغن جلا، کاری کنید که درخشش سطح مورد نظر بیشتر به چشم بیاید. 

نمایندگی رنگ اپوکسی ضد خش در تهران

نمایندگی رنگ اپوکسی ضد خش در تهران رنگ اپوکسی ضد خش یکی از رنگ هایی است که بیشتر برای سطوح چوبی و پارکت ها مناسب می باشد این رنگ که می تواند یکی از بهترین جایگزین ها بجای سرامیک کاری باشد، در تهران و به صورت عمده به فروش خواهد رسید. این رنگ ضد خش با قابلیت های متنوعی که دارد در برابر فشارها و ضربه های وارده از محیط مقاوم می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محسن کریمی پناه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128521568
واتس اپ: کلیک
کانال تلگرام: @matpaint
پاسخگویی تلگرام: @Matpaint_sell
اینستاگرام: @matpaints
پست الکترونیکی: Matglues@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش انواع رنگ اپوکسی پلی آمین

خرید عمده ی رنگ اپوکسی پلی آمین از طریق بازار های فروش این محصول در شهر ها و کشور های مختلف صورت می گیرد. مراکز فروش و نمایندگی های معتبر رنگ اپوکسی، با عرضه رن

پاسخی بگذارید