رنگ صنعتی مات
خانه / رنگ خودرو / قیمت رنگ خودرو کوره ای در تهران

قیمت رنگ خودرو کوره ای در تهران

رنگ خودرو کوره ای تولید شده به کمک مواد شیمیایی مختلف است که بعد از اجرا در سطح قطعه یا بدنه خودرو توسط حرارت، سخت و یکپارچه می شود. این نوع رنگ غالباً به صورت تک لایه پوشش داده می ‌شود و از مقاومت بالایی برخوردار است. قیمت رنگ خودرو کوره ای در تهران طبق کیفیت این محصول مشخص می شود.

قیمت رنگ خودرو کوره ای در تهران

رنگ خودرو کوره ای چه نوع رنگی است؟

رنگ خودرو کوره ای چه نوع رنگی است؟ رنگ خودرو کوره ای چه نوع رنگی است؟ در پهلوی پاسخ به این سوال به معرفی رنگ کوره ای و مزیت استفاده  از آن در صنعت خودروسازی می‌پردازیم.

رنگ های کوره ای در واقع یک نوع پوشش صنعتی تولید شده از مواد شیمیایی هستند که بعد از پاشیدن بر روی قطعه یا بدنه خودرو می ‌توانند سخت و یکپارچه شوند. به عبارت ساده‌ تر می‌توان گفت عملیات خشک کردن پوشش هایی که از ترکیب چند ماده شیمیایی صنعتی تولید شده اند، رنگ کوره ای می گویند که به کمک یکسری عملیات بر روی بدنه خودرو ها انجام می ‌پذیرد.

رنگ های کوره  ای به صورت تک لایه اجرا می ‌شوند و کاربرد های متنوع در صنعت خودرو سازی دارند. از مهم‌ترین ویژگی ‌های این محصولات می توان به مقاومت بسیار بالای آنها در برابر عوامل خارجی و عوامل جوی اشاره کرد.

رنگ های کوره  ای  مورد استفاده در صنعت خودروسازی در دو گروه رنگ های مایع و رنگ های پودری دسته بندی می شوند. این نوع  رنگ های بیشتر با پایه روشن و با پایه تیره انتخاب می شوند که کیفیت آنها در میزان حرارت دیدن آنها متفاوت است.

مزیت استفاده از انواع رنگ کوره ای در صنعت خودروسازی بسیار زیاد است که در این زمینه می توان به ظرافت بالا، زمان کوتاه برای خشک کردن و ایجاد یک سطح صاف و بی عیب و نقص اشاره کرد.

رنگ های کره ای به صورت یکنواخت و غیر متخلخل اجرا و ایجاد می شوند و این ویژگی باعث می شود که در برابر نفوذ باکتری ها و ویروس ها مقاومت داشته باشند.

مرکز سفارش رنگ خودرو بدون واسطه

مرکز سفارش رنگ خودرو بدون واسطه سفارش رنگ خودرو به صورت مستقیم و بدون واسطه امروزه به کمک استفاده از وبگاه های اینترنتی صورت می پذیرد.  به عبارت دیگر مرکز رنگ خودرو در بستر اینترنت بهترین مرکز برای خرید این محصول به حساب می آید.

رنگ خودرو در نمونه های مایع و پودری معرفی می شود که استفاده از آن طبق سلیقه مشتریان انتخاب می گردد. قیمت انواع رنگ خودرو بسته به کیفیت و نوع این محصول نیز مشخص می شود. البته پارامتر های بسیار بیشتری در تعیین قیمت این محصولات تاثیر گذار هستند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محسن کریمی پناه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128521568
واتس اپ: کلیک
کانال تلگرام: @matpaint
پاسخگویی تلگرام: @Matpaint_sell
اینستاگرام: @matpaints
پست الکترونیکی: Matglues@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشنده رنگ خودرو نوک مدادی ۲۰۶

برای خرید رنگ خودرو نوک مدادی 206 درجه یک، می توانید با فروشنده های مجرب و متخصص در ارتباط باشید تا کالایی را به شما معرفی کنند که دارای کیفیت مناسب و همچنین قی

پاسخی بگذارید